Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Сергію Сімініну

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, на підставі членства в Асоціації, за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Сергій Сімінін. Предмет звернення – заборгованість ФК «Ворcкла» (Полтава) по заробітній платі перед футболістом. Після вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація з даного питання та проведені відповідні перемовини.

В результаті проведеної роботи щодо захисту прав футболіста-професіонала та проведених Асоціацією спільно з футболістом конструктивних переговорів з ФК «Ворскла» (Полтава), сторонами досягнуто позитивного вирішення спору мирним шляхом в досудовому порядку, зокрема проведено оплату значної частини суми заборгованості та здійснено розстрочку виплати решти суми.

Сергій Сімінін висловив подяку співробітникам Асоціації, а саме президенту Ігорю Гатаулліну, головному юрисконсульту Юрію Юрченко та менеджеру по роботі з членами Асоціації Єгору Копилову, за сприяння і надану юридичну допомогу, а також участь в переговорах з даного питання.

Сергій Сімінін та Юрій Юрченко

P.S. Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів звертає увагу футболістів-професіоналів, що вказана допомога для членів Асоціації надається на безоплатній основі.


Назад
Перелік тем