Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Артему Кичаку

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, на підставі членства в Асоціації, за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Артем Кичак. Предмет звернення – заборгованість ФК «Волинь» (Луцьк) по заробітній платі перед футболістом. Після вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація з даного питання, підготовлені звернення та проведені відповідні перемовини.

В результаті проведеної роботи щодо захисту прав футболіста-професіонала та проведених Асоціацією спільно з футболістом конструктивних переговорів з ФК «Волинь» (Луцьк), сторонами досягнуто позитивного вирішення спору мирним шляхом в досудовому порядку, зокрема, клубом здійснено погашення заборгованості перед футболістом в повному обсязі.

Артем Кичак висловив подяку співробітникам Асоціації, а саме президенту Ігорю Гатаулліну, головному юрисконсульту Юрію Юрченко та менеджеру по роботі з членами Асоціації Єгору Копилову, за сприяння і надану юридичну допомогу, а також участь в перемовинах з даного питання.

Юрій Юрченко та Артем Кичак


Назад
Перелік тем