Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» - страховий партнер Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів і Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» домовилися про плідну взаємодію та підписали договір про співпрацю в забезпеченні страхової підтримки футболістів-професіоналів.

Президент Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів І. Гатауллін з першим заступником голови правління СК "Брокбізнес" А. Горельцевим та головним юрисконсультом Асоціації Ю. Юрченко

Асоціація взяла до уваги досвід роботи Компанії з іншими спортивними організаціями та суб’єктами футболу України, де Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» неодноразово виступала страховим партнером на різних спортивних заходах і зарекомендувала себе як надійний та відповідальний партнер, який надає повний спектр якісних страхових послуг спортсменам.

В свою чергу Компанія забезпечуватиме належний страховий захист футболістів-професіоналів (за їх ініціативи та бажання) і надаватиме всім футболістам-професіоналам, що є членами Асоціації, доступ до якісних страхових продуктів за спеціальними умовами. Підставою для укладення угоди за спеціальними умовами є членство футболістів-професіоналів в складі Асоціації. За більш детальною інформацією звертайтесь до представництв Компанії на території України або до уповноваженого представника Асоціації з даних питань – Юрченка Юрія Івановича (тел.: 067-972-36-42).

Довідка:

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу, яка працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

Є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, ДЮФЛУ, ФК «Черкаський Дніпро»,ФК «Карпати», Федерації фехтування України, Федерації баскетболу України, Автомобільної федерації України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ВГО «Національна федерація самбо України».


Назад
Перелік тем