Новини

Тренери та футболісти футбольних клубів «Кремінь» Кременчуг, «Полтава» і «Гірник-Спорт» Горішні Плавні прийняли участь в голосуванні по обранню найкращого тренера та найкращих футболістів 2017 року

2017-10-20

Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (АФП) здійснили візити до футбольних клубів «Кремінь» Кременчуг, «Полтава» і «Гірник-Спорт» Горішні Плавні, на яких тренери та футболісти команд  прийняли участь в голосуванні, в рамках спільного проекту Федерації футболу України та Асоціації «Футбольні зірки України – 2017», по обранню найкращого тренера, найкращого футболіста, найкращого молодого футболіста та символічної збірної одинадцяти футболістів 2017 року Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Прем'єр-ліги і Професійної футбольної ліги.

докладніше
Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів провели зустріч з футболістами ФК «Ворскла» Полтава

2017-10-20

Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (АФП) провели зустріч з футболістами ФК «Ворскла» Полтава, на якій головний тренер (Василь Сачко) і гравці команди прийняли участь в голосуванні, в рамках спільного проекту Федерації футболу України та Асоціації «Футбольні зірки України – 2017», по обранню найкращого тренера, найкращого футболіста, найкращого молодого футболіста та символічної збірної одинадцяти футболістів 2017 року Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Прем'єр-ліги і Професійної футбольної ліги.

докладніше
Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів відвідали команди футбольних клубів «Полісся» Житомир, «Нива-В» Вінниця, «Поділля» Хмельницький, «Агробізнес» Волочиськ, «Нива» Тернопіль, «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «Буковина» Чернівці

2017-10-18

Минулого тижня, в рамках щорічного відвідування футболістів професіональних футбольних клубів України, представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів відвідали команди футбольних клубів «Полісся» Житомир, «Нива-В» Вінниця, «Поділля» Хмельницький, «Агробізнес» Волочиськ, «Нива» Тернопіль, «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «Буковина» Чернівці.

докладніше
Олег Дулуб – найкращий тренер 12 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-10-17

Не дивлячись на всі втрати, «Динамо» було фаворитом матчу з аутсайдером чемпіонату. Однак «Чорноморець» шокував киян двома доволі швидкими голами й не відпустив переваги, незважаючи на те, що гості намагалися відігратися й випустили потроєний атакувальний склад на врятування гри.

докладніше
Юрій Коломоєць — найкращий гравець 12 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-10-17

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 12 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів розпочала щорічні виїзди в професіональні футбольні клуби України

2017-10-10

Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів розпочала щорічні виїзди в професіональні футбольні клуби України з метою відвідування футболістів.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Артему Кичаку

2017-10-09

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, на підставі членства в Асоціації, за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Артем Кичак. Предмет звернення – заборгованість ФК «Волинь» (Луцьк) по заробітній платі перед футболістом. Після вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація з даного питання, підготовлені звернення та проведені відповідні перемовини.

докладніше
Вітаємо Андрія Васильовича Павелка з Днем народження!

2017-10-07

Шановний Андрію Васильовичу! 

Від імені Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

докладніше
Ігор Харатін — найкращий гравець 11 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-10-02

Таке рішення нашої експертної ради

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 11 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Андрій Павелко відкрив завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів

2017-10-02

У суботу, 30 вересня в Бориспільському районі Київської області було урочисто відкрито перший в Україні вітчизняний завод із виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів найвищого світового рівня.

докладніше
Вітаємо Андрія Миколайовича Шевченка з Днем народженням!

2017-09-29

Шановний Андрію Миколайовичу! 

Від імені Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

докладніше
ФФУ започатковує турнір пам’яті Андрія Гусіна

2017-09-28

Федерація футболу України готується до проведення турніру серед дитячих команд пам’яті видатного футболіста Андрія Гусіна. Про це розповів перший віце-президент організації Вадим Костюченко.

докладніше
Олександр Бандура — найкращий гравець 10 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-09-25

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 10 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Аляксандр Гутар — найкращий гравець 9 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-09-19

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 9 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Віктор Циганков — найкращий гравець 8 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-09-11

Таке рішення нашої експертної ради

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 8 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Максим Прядун — найкращий гравець Чемпіонату УПЛ у серпні!

2017-09-06

За результатами голосування у проекті, організованому Українською Прем’єр-Лігою, переможцем став форвард «Зірки»

Нагадаємо умови конкурсу, організованого Українською Прем’єр-Лігою. У голосуванні беруть участь переможці номінації «Найкращий гравець туру» (у серпні: 4 тур — Олександр Ткаченко («Ворскла»), 5 тур — В’ячеслав Чурко («Маріуполь»), 6 тур — Олександр Чижов («Ворскла»), 7 тур — Максим Прядун («Зірка»), а також футболісти, які, на думку нашої експертної ради, відзначалися стабільністю впродовж серпневих турів і заслужили право взяти участь у голосуванні: Фред («Шахтар»), Михайло Сергійчук («Верес»), Моха («Олімпік»), Євген Хачеріді («Динамо»).

докладніше
Банкрутство футбольного клубу – не перешкода у стягненні заборгованості перед футболістами та тренерами!

2017-09-05

Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів вважає за доцільне проінформувати футбольну спільноту (особливо футболістів та тренерів) щодо історичного рішення суду стосовно стягнення заборгованості перед футболістом та тренером з клубу-банкроту.

докладніше
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» - страховий партнер Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

2017-09-05

Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів і Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» домовилися про плідну взаємодію та підписали договір про співпрацю в забезпеченні страхової підтримки футболістів-професіоналів.

докладніше
Максим Прядун — найкращий гравець 7 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-08-29

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 7 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Сергію Сімініну

2017-08-29

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, на підставі членства в Асоціації, за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Сергій Сімінін. Предмет звернення – заборгованість ФК «Ворcкла» (Полтава) по заробітній платі перед футболістом. Після вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація з даного питання та проведені відповідні перемовини.

докладніше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем