Новини

Революція у професіональному та аматорському футболі

2017-04-07

Серйозні зміни чекають на професіональні та аматорські змагання в українському футболі, причому – вже з сезону 2018/2019 років. За словами Андрія Павелка, ФФУ, УПЛ та ПФЛ, а також партнер федерації - компанія EY – створять робочу групу, яка до 1 січня розробить Регламентні документи для вищевказаних змагань. Так, згідно затвердженого проекту, чемпіонат серед аматорських команд стане напівпрофесійною національною футбольною лігою - турніром із можливістю залучення професіональних гравців. Прем’єр-ліга і Перша ліга трансформуються в єдине ціле, а з Другої ліги і оновлених аматорських змагань буде зроблено змішаний чемпіонат, розділений на чотири зони за географічним принципом.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу футболістам Шабанову Артему, Пашаєву Павлу, Кравченку Антону, Вороніну Сергію, Іщенку Миколі та Задераці Максиму

2017-07-04

У червні 2017 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів за юридичною допомогою звернулися футболісти-професіонали Шабанов Артем, Пашаєв Павло, Кравченко Антон, Воронін Сергій, Іщенко Микола та Задерака Максим, які є членами Асоціації. Предмет звернень – врегулювання питання щодо заборгованості по заробітній платі та/або розірвання контракту з вказаної причини з ПФК «Сталь» (Кам’янське) та отримання статусу «вільний агент» для безперешкодного продовження подальшої футбольної кар’єри . За результатами звернення футболістів та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація, направлені відповідні звернення на адресу відповідальних осіб Клубу та проведені відповідні переговори.

докладніше
Представник Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів прийняв участь Міжнародний юридичний конгрес FIFPro

2017-07-03

З 28 по 29 червня у штаб-квартирі FIFPro відбувся Міжнародний юридичний конгрес за участі юристів зі всіх країн світу – членів FIFPro та континентів, участь у якому прийняв представник Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів - головний юрисконсульт Юрченко Юрій.

докладніше
Відбулось жеребкування Чемпіонату України серед жінок у Вищій лізі

2017-06-29

29 червня, у Будинку футболу відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017/2018 років. Жеребкування проводилося за участю менеджера по роботі з членами Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Єгора Копилова та представника клубу Вищої ліги «Пантери» (Умань) - Юрія Деренюка.

докладніше
До відома футболістів-професіоналів: Рекомендації АФП для футболістів при укладанні професіональних контрактів з футбольними клубами

2017-09-29

Шановні футболісти-професіонали!

Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів розроблені рекомендації для футболістів при укладанні професіональних контрактів з футбольними клубами.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Андрію Пилявському

2017-06-26

У березні 2017 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (Асоціація), на підставі членства в Асоціації, за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Андрій Пилявський. Предмет звернення – заборгованість ФК «Воркла» (Полтава) по заробітній платі перед футболістом. За результатами звернення та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація, підготовлені і направлені аргументовані матеріали відповідальним особам клубу з данного питання та проведені відповідні перемовини.

докладніше
Асоціацією в Комітеті з етики і чесної гри ФФУ доведено порушення Президентом клубу пунктів 5., 5.1. Кодексу етики і чесної гри ФФУ відносно футболіста Романа Помазана, Президент клубу зобов’язаний спростувати свої висловлювання щодо звинувачення гравця

2017-06-15

Як повідомлялося раніше http://www.apfu.org.ua/news/view/asotcatcya_zahistila_prava_futbolsta-profesonala_romana_pomazana_klubu_vdmovleno_u_zadovolenn_vimog_do_futbolsta до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (Асоціація), на підставі членства в Асоціації, звернувся футболіст-професіонал Роман Помазан. Предмет звернення – захист права футболіста на оплату праці, отримання статусу «вільний агент», компенсація за дострокове розірвання контракту з вини клубу - ФК «Інгулець».

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу капітану ПФК «Суми» Дмитру Богачову та футболістам команди

2017-06-14

В січні 2017 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, на підставі членства в Асоціації, за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Дмитро Богачов (капітан команди ПФК «Суми»). Предмет звернення – заборгованість ПФК «Суми» по заробітній платі перед ним особисто та футболістами команди. За результатами звернення та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація, підготовлені і направлені аргументовані матеріали відповідальним особам клубу з даного питання та надано сприяння щодо проведення відповідних переговорів.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів вітає Сергія Симоненка із Днем народження!

2017-06-12

Члену Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

С.Ю. Симоненку

Шановний Сергію Юрійовичу!

Вітаємо Вас із Днем народження! У цей особливий для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я, миру та злагоди, здійснення всіх мрій та сподівань.

докладніше
Асоціація захистила права футболіста-професіонала Романа Помазана, клубу відмовлено у задоволенні вимог до футболіста

2017-06-08

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (Асоціація), на підставі членства в Асоціації, звернувся футболіст-професіонал Роман Помазан. Предмет звернення – захист права футболіста на оплату праці, отримання статусу «вільний агент», компенсація за дострокове розірвання контракту з вини клубу - ФК «Інгулець».

докладніше
Гітченко Андрій – Майстер спорту України з футболу

2017-06-06

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (далі - Асоціація) за юридичною допомогою, на підставі членства футболіста в Асоціації, звернувся футболіст-професіонал Андрій Гітченко (ФК «Олександрія») щодо реалізації свого права на спортивне звання «Майстер спорту України з футболу».

докладніше
Представники Асоціації та Профспілки прийняли участь у семінарі-практикумі ПФЛ на тему: «Трудові відносини у професіональному футболі»

2017-06-01

30 травня 2017 року за ініціативи і організації Професіональної футбольної ліги відбувся семінару-практикум на тему: «Трудові відносини у професіональному футболі» за участю представників від Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів та Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України».

докладніше
Володимир Рева оприлюднив список гравців на матч з Польщею

2017-05-29

Головний тренер національної жіночої збірної команди України Володимир Рева оприлюднив список з 22 гравців, які з 5 по 13 червня візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі «синьо-жовтих» у рамках підготовки до старту у відбірковому циклі ЧС-2019.

докладніше
Шевченко оголосив заявку на матчі проти Мальти та Фінляндії

2017-05-25

Головний тренер національної команди України Андрій Шевченко оголосив список із 23 гравців, викликаних для підготовки та участі у відбірному матчі чемпіонату світу–2018 проти збірної Фінляндії, що відбудеться 11 червня у Тампере. Також наставник назвав імена п'ятьох футболістів, котрі перебувають у резерві головної команди і можуть отримати виклик будь-якої миті.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Миколі Кобець, Андрію Гладишу та Юрію Рогожкіну

2017-05-22

У квітні 2017 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів за юридичною допомогою звернулися футболісти-професіонали Микола Кобець, Андрій Гладиш та Юрій Рогожкін, які є членами Асоціації. Предмет звернення – розірвання контракту з ФК «Інгулець» та врегулювання питання щодо компенсаційних виплат на користь клубу. За результатами звернення футболістів та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація та проведені відповідні переговори.

докладніше
На Мальті пройшов Конгрес Європейського дивізіону ФІФПро

2017-05-19

16-17 травня на Мальті проходив Конгрес Європейського дивізіону ФІФПро за участю президента Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Ігоря Гатаулліна.

докладніше
Андрій Павелко представлятиме Європу в Дисциплінарному комітеті ФІФА

2017-05-16

11 травня, у місті Манамі в Бахрейні 67-й Конгрес ФІФА підтримав пропозицію президента Джанні Інфантіно і обрав керівника Федерації футболу України Андрія Павелка членом Дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу. 

докладніше
Шановний Володимире Братіславовичу!

2017-05-12

Шановний Володимире Братіславовичу!

Від імені Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України» та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Дарині Олійник

2017-05-11

У квітні 2017 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів за юридичною допомогою звернулася футболістка-професіонал, член Асоціації Дарина Олійник, яка є гравцем жіночої збірної України WU-17 та WU-19. Предмет звернення – припинення трудових правовідносин згідно контракту з ЖФК «Пантери» (м. Умань), врегулювання компенсаційних виплат на користь клубу та заявка за новий клуб з метою продовження футбольної кар’єри. За результатами звернення футболістки і вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація та проведені відповідні переговори.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Шабанову Артему

2017-05-09

У грудні 2016 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал ФК «Волинь» (Луцьк), а нині ФК «Сталь» (Кам’янське) Артем Шабанов. Предмет звернення – припинення трудових правовідносин згідно контракту з ФК «Волинь» (Луцьк) і врегулювання питання щодо взаємних компенсаційних виплат з метою пошуку нового клубу для продовження футбольної кар’єри. За результатами звернення футболіста та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація, підготовлені відповідні юридичні документи на адресу відповідних відповідальних осіб клубу і проведені переговори із зазначених питань.

докладніше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем