Новини

Олександр Чижов — найкращий гравець 6 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-08-21

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 6 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Футболісти футбольних клубів «Інгулець» Петрове та «Поділля» Хмельницький прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-21

Футболісти футбольних клубів «Інгулець» Петрове та «Поділля» Хмельницький взяли участь в проекті  FIFA FIFPro World 11 2017, метою якого є надання можливості професіональним гравцям у всьому світі самостійно обрати одинадцять найкращих футболістів світу за підсумками сезону. За правилами, кожен гравець, приймаючий участь в опитуванні, має обрати одного голкіпера, чотирьох захисників, трьох півзахисників та трьох нападників.

докладніше
Президент Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів провів зустріч з футболістами ФК «Десна» Чернігів

2017-08-17

В середу, 16  серпня, президент Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Ігор Гатауллін провів зустріч з футболістами ФК «Десна» Чернігів, на якій обговорив з гравцями актуальні питання сьогодення.

докладніше
Футболісти ФК «Верес» Рівне прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-16

Футболісти ФК «Верес» Рівне взяли участь в проекті  FIFA FIFPro World 11 2017, метою якого є надання можливості професіональним гравцям у всьому світі самостійно обрати одинадцять найкращих футболістів світу за підсумками сезону. За правилами, кожен гравець, приймаючий участь в опитуванні, має обрати одного голкіпера, чотирьох захисників, трьох півзахисників та трьох нападників.

докладніше
Футболісти ФК «Колос» Ковалівка прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-16

Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів відвідали футбольний клуб «Колос» Ковалівка з метою проведення опитування серед футболістів з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017.

докладніше
Збірна України посідає 27 сходинку в оновленому рейтингу ФІФА

2017-08-11

10 серпня ФІФА оновила світовий рейтинг національних збірних команд, в якому Україна, після стрибка у липні на 12 сходинок вгору, втратила дві позиції і, наразі, посідає 27 місце (843 бали).

докладніше
Олександр Ткаченко – найкращий гравець 4 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-08-09

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 4 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
В Хофддорпі відбувся перший в історії Конгрес FIFPro з жіночого футболу

2017-08-08

7-8 серпня в м. Хофддорп (Нідерланди) відбувся перший в історії Конгрес FIFPro з жіночого футболу за участю представників асоціацій футболістів-професіоналів-членів FIFPro та професіональних футболісток.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів вітає Тараса Степаненка із Днем народження!

2017-08-08

Члену Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

Т.М. Степаненку

Шановний Тарасе Миколайовичу!

Вітаємо Вас із Днем народження! У цей особливий для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, здійснення всіх мрій та сподівань.

докладніше
Футболісти ФК «Олімпік» Донецьк та ФК «Оболонь-Бровар» Київ прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-03

Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів відвідали футбольні клуби «Олімпік» Донецьк та «Оболонь-Бровар» Київ з метою проведення опитування серед футболістів з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017.

докладніше
Олександр Бандурко: «Робоча група розробляє перші кроки реформування професіонального футболу України»

2017-08-02

Перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, який опікується питаннями реорганізації професіонального футболу України, розповів про найближчі плани федерації на цьому напрямку.

докладніше
Футболісти футбольних клубів «Маріуполь», «Арсенал» Київ та «Арсенал-Київщина» Біла Церква прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-02

Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів відвідали футбольні клуби «Маріуполь», «Арсенал» Київ та «Арсенал-Київщина» Біла Церква з метою проведення опитування серед футболістів з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017.

докладніше
В Україні стартував проект з обрання професіональними футболістами символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-01

Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (FIFA) спільно з Міжнародною федерацією асоціацій професіональних футболістів світу (FIFPro) в даний час здійснюються заходи щодо визначення безпосередньо самим гравцями символічної збірної світу  FIFA FIFPro World 11 2017.

докладніше
Віктор Циганков – найкращий гравець 3 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-07-31

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь в іграх 3 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Мбокані – найкращий гравець 2 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-07-25

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь в іграх 2 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Марлос – найкращий гравець 1 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-07-20

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь в іграх 1 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів вітає Володимира Гоменюка із Днем народження!

2017-07-19

Члену Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

В.М. Гоменюка

Шановний Володимире Михайловичу!

Вітаємо Вас із Днем народження! У цей особливий для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я, миру та злагоди, здійснення всіх мрій та сподівань.

докладніше
Вітаємо ФК «Шахтар» Донецьк із завоюванням Суперкубку України Фокстрот 2017!

2017-07-15

Колектив Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів вітає команду, тренерів, керівництво та вболівальників ФК «Шахтар» Донецьк із перемогою в матчі за Суперкубок України Фокстрот 2017!

докладніше
Вітаємо члена Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Леоніда Йосиповича Буряка із Днем народження!

2017-07-10

Члену Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

Л.Й. Буряку

Шановний Леоніде Йосиповичу!

Від імені Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналіві від себе особисто прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження.

докладніше
Рейтинг ФІФА: Україна зробила серйозний ривок вперед

2017-07-04

Міжнародна федерація футболу оприлюднила новий рейтинг національних збірних.

докладніше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем