Новини

Марлос – найкращий гравець 1 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-07-20

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь в іграх 1 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів вітає Володимира Гоменюка із Днем народження!

2017-07-19

Члену Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

В.М. Гоменюка

Шановний Володимире Михайловичу!

Вітаємо Вас із Днем народження! У цей особливий для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я, миру та злагоди, здійснення всіх мрій та сподівань.

докладніше
Вітаємо ФК «Шахтар» Донецьк із завоюванням Суперкубку України Фокстрот 2017!

2017-07-15

Колектив Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів вітає команду, тренерів, керівництво та вболівальників ФК «Шахтар» Донецьк із перемогою в матчі за Суперкубок України Фокстрот 2017!

докладніше
Вітаємо члена Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Леоніда Йосиповича Буряка із Днем народження!

2017-07-10

Члену Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

Л.Й. Буряку

Шановний Леоніде Йосиповичу!

Від імені Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналіві від себе особисто прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження.

докладніше
Рейтинг ФІФА: Україна зробила серйозний ривок вперед

2017-07-04

Міжнародна федерація футболу оприлюднила новий рейтинг національних збірних.

докладніше
Революція у професіональному та аматорському футболі

2017-04-07

Серйозні зміни чекають на професіональні та аматорські змагання в українському футболі, причому – вже з сезону 2018/2019 років. За словами Андрія Павелка, ФФУ, УПЛ та ПФЛ, а також партнер федерації - компанія EY – створять робочу групу, яка до 1 січня розробить Регламентні документи для вищевказаних змагань. Так, згідно затвердженого проекту, чемпіонат серед аматорських команд стане напівпрофесійною національною футбольною лігою - турніром із можливістю залучення професіональних гравців. Прем’єр-ліга і Перша ліга трансформуються в єдине ціле, а з Другої ліги і оновлених аматорських змагань буде зроблено змішаний чемпіонат, розділений на чотири зони за географічним принципом.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу футболістам Шабанову Артему, Пашаєву Павлу, Кравченку Антону, Вороніну Сергію, Іщенку Миколі та Задераці Максиму

2017-07-04

У червні 2017 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів за юридичною допомогою звернулися футболісти-професіонали Шабанов Артем, Пашаєв Павло, Кравченко Антон, Воронін Сергій, Іщенко Микола та Задерака Максим, які є членами Асоціації. Предмет звернень – врегулювання питання щодо заборгованості по заробітній платі та/або розірвання контракту з вказаної причини з ПФК «Сталь» (Кам’янське) та отримання статусу «вільний агент» для безперешкодного продовження подальшої футбольної кар’єри . За результатами звернення футболістів та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація, направлені відповідні звернення на адресу відповідальних осіб Клубу та проведені відповідні переговори.

докладніше
Представник Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів прийняв участь Міжнародний юридичний конгрес FIFPro

2017-07-03

З 28 по 29 червня у штаб-квартирі FIFPro відбувся Міжнародний юридичний конгрес за участі юристів зі всіх країн світу – членів FIFPro та континентів, участь у якому прийняв представник Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів - головний юрисконсульт Юрченко Юрій.

докладніше
Відбулось жеребкування Чемпіонату України серед жінок у Вищій лізі

2017-06-29

29 червня, у Будинку футболу відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017/2018 років. Жеребкування проводилося за участю менеджера по роботі з членами Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Єгора Копилова та представника клубу Вищої ліги «Пантери» (Умань) - Юрія Деренюка.

докладніше
До відома футболістів-професіоналів: Рекомендації АФП для футболістів при укладанні професіональних контрактів з футбольними клубами

2017-09-29

Шановні футболісти-професіонали!

Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів розроблені рекомендації для футболістів при укладанні професіональних контрактів з футбольними клубами.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Андрію Пилявському

2017-06-26

У березні 2017 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (Асоціація), на підставі членства в Асоціації, за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Андрій Пилявський. Предмет звернення – заборгованість ФК «Воркла» (Полтава) по заробітній платі перед футболістом. За результатами звернення та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація, підготовлені і направлені аргументовані матеріали відповідальним особам клубу з данного питання та проведені відповідні перемовини.

докладніше
Асоціацією в Комітеті з етики і чесної гри ФФУ доведено порушення Президентом клубу пунктів 5., 5.1. Кодексу етики і чесної гри ФФУ відносно футболіста Романа Помазана, Президент клубу зобов’язаний спростувати свої висловлювання щодо звинувачення гравця

2017-06-15

Як повідомлялося раніше http://www.apfu.org.ua/news/view/asotcatcya_zahistila_prava_futbolsta-profesonala_romana_pomazana_klubu_vdmovleno_u_zadovolenn_vimog_do_futbolsta до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (Асоціація), на підставі членства в Асоціації, звернувся футболіст-професіонал Роман Помазан. Предмет звернення – захист права футболіста на оплату праці, отримання статусу «вільний агент», компенсація за дострокове розірвання контракту з вини клубу - ФК «Інгулець».

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу капітану ПФК «Суми» Дмитру Богачову та футболістам команди

2017-06-14

В січні 2017 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, на підставі членства в Асоціації, за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Дмитро Богачов (капітан команди ПФК «Суми»). Предмет звернення – заборгованість ПФК «Суми» по заробітній платі перед ним особисто та футболістами команди. За результатами звернення та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація, підготовлені і направлені аргументовані матеріали відповідальним особам клубу з даного питання та надано сприяння щодо проведення відповідних переговорів.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів вітає Сергія Симоненка із Днем народження!

2017-06-12

Члену Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

С.Ю. Симоненку

Шановний Сергію Юрійовичу!

Вітаємо Вас із Днем народження! У цей особливий для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я, миру та злагоди, здійснення всіх мрій та сподівань.

докладніше
Асоціація захистила права футболіста-професіонала Романа Помазана, клубу відмовлено у задоволенні вимог до футболіста

2017-06-08

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (Асоціація), на підставі членства в Асоціації, звернувся футболіст-професіонал Роман Помазан. Предмет звернення – захист права футболіста на оплату праці, отримання статусу «вільний агент», компенсація за дострокове розірвання контракту з вини клубу - ФК «Інгулець».

докладніше
Гітченко Андрій – Майстер спорту України з футболу

2017-06-06

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (далі - Асоціація) за юридичною допомогою, на підставі членства футболіста в Асоціації, звернувся футболіст-професіонал Андрій Гітченко (ФК «Олександрія») щодо реалізації свого права на спортивне звання «Майстер спорту України з футболу».

докладніше
Представники Асоціації та Профспілки прийняли участь у семінарі-практикумі ПФЛ на тему: «Трудові відносини у професіональному футболі»

2017-06-01

30 травня 2017 року за ініціативи і організації Професіональної футбольної ліги відбувся семінару-практикум на тему: «Трудові відносини у професіональному футболі» за участю представників від Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів та Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України».

докладніше
Володимир Рева оприлюднив список гравців на матч з Польщею

2017-05-29

Головний тренер національної жіночої збірної команди України Володимир Рева оприлюднив список з 22 гравців, які з 5 по 13 червня візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі «синьо-жовтих» у рамках підготовки до старту у відбірковому циклі ЧС-2019.

докладніше
Шевченко оголосив заявку на матчі проти Мальти та Фінляндії

2017-05-25

Головний тренер національної команди України Андрій Шевченко оголосив список із 23 гравців, викликаних для підготовки та участі у відбірному матчі чемпіонату світу–2018 проти збірної Фінляндії, що відбудеться 11 червня у Тампере. Також наставник назвав імена п'ятьох футболістів, котрі перебувають у резерві головної команди і можуть отримати виклик будь-якої миті.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Миколі Кобець, Андрію Гладишу та Юрію Рогожкіну

2017-05-22

У квітні 2017 року до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів за юридичною допомогою звернулися футболісти-професіонали Микола Кобець, Андрій Гладиш та Юрій Рогожкін, які є членами Асоціації. Предмет звернення – розірвання контракту з ФК «Інгулець» та врегулювання питання щодо компенсаційних виплат на користь клубу. За результатами звернення футболістів та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація та проведені відповідні переговори.

докладніше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем