Новини

Віктор Циганков — найкращий гравець 8 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-09-11

Таке рішення нашої експертної ради

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 8 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Максим Прядун — найкращий гравець Чемпіонату УПЛ у серпні!

2017-09-06

За результатами голосування у проекті, організованому Українською Прем’єр-Лігою, переможцем став форвард «Зірки»

Нагадаємо умови конкурсу, організованого Українською Прем’єр-Лігою. У голосуванні беруть участь переможці номінації «Найкращий гравець туру» (у серпні: 4 тур — Олександр Ткаченко («Ворскла»), 5 тур — В’ячеслав Чурко («Маріуполь»), 6 тур — Олександр Чижов («Ворскла»), 7 тур — Максим Прядун («Зірка»), а також футболісти, які, на думку нашої експертної ради, відзначалися стабільністю впродовж серпневих турів і заслужили право взяти участь у голосуванні: Фред («Шахтар»), Михайло Сергійчук («Верес»), Моха («Олімпік»), Євген Хачеріді («Динамо»).

докладніше
Банкрутство футбольного клубу – не перешкода у стягненні заборгованості перед футболістами та тренерами!

2017-09-05

Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів вважає за доцільне проінформувати футбольну спільноту (особливо футболістів та тренерів) щодо історичного рішення суду стосовно стягнення заборгованості перед футболістом та тренером з клубу-банкроту.

докладніше
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» - страховий партнер Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

2017-09-05

Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів і Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» домовилися про плідну взаємодію та підписали договір про співпрацю в забезпеченні страхової підтримки футболістів-професіоналів.

докладніше
Максим Прядун — найкращий гравець 7 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-08-29

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 7 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів надала юридичну допомогу Сергію Сімініну

2017-08-29

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, на підставі членства в Асоціації, за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Сергій Сімінін. Предмет звернення – заборгованість ФК «Ворcкла» (Полтава) по заробітній платі перед футболістом. Після вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація з даного питання та проведені відповідні перемовини.

докладніше
Олександр Чижов — найкращий гравець 6 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-08-21

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 6 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
Футболісти футбольних клубів «Інгулець» Петрове та «Поділля» Хмельницький прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-21

Футболісти футбольних клубів «Інгулець» Петрове та «Поділля» Хмельницький взяли участь в проекті  FIFA FIFPro World 11 2017, метою якого є надання можливості професіональним гравцям у всьому світі самостійно обрати одинадцять найкращих футболістів світу за підсумками сезону. За правилами, кожен гравець, приймаючий участь в опитуванні, має обрати одного голкіпера, чотирьох захисників, трьох півзахисників та трьох нападників.

докладніше
Президент Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів провів зустріч з футболістами ФК «Десна» Чернігів

2017-08-17

В середу, 16  серпня, президент Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Ігор Гатауллін провів зустріч з футболістами ФК «Десна» Чернігів, на якій обговорив з гравцями актуальні питання сьогодення.

докладніше
Футболісти ФК «Верес» Рівне прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-16

Футболісти ФК «Верес» Рівне взяли участь в проекті  FIFA FIFPro World 11 2017, метою якого є надання можливості професіональним гравцям у всьому світі самостійно обрати одинадцять найкращих футболістів світу за підсумками сезону. За правилами, кожен гравець, приймаючий участь в опитуванні, має обрати одного голкіпера, чотирьох захисників, трьох півзахисників та трьох нападників.

докладніше
Футболісти ФК «Колос» Ковалівка прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-16

Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів відвідали футбольний клуб «Колос» Ковалівка з метою проведення опитування серед футболістів з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017.

докладніше
Збірна України посідає 27 сходинку в оновленому рейтингу ФІФА

2017-08-11

10 серпня ФІФА оновила світовий рейтинг національних збірних команд, в якому Україна, після стрибка у липні на 12 сходинок вгору, втратила дві позиції і, наразі, посідає 27 місце (843 бали).

докладніше
Олександр Ткаченко – найкращий гравець 4 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-08-09

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 4 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше
В Хофддорпі відбувся перший в історії Конгрес FIFPro з жіночого футболу

2017-08-08

7-8 серпня в м. Хофддорп (Нідерланди) відбувся перший в історії Конгрес FIFPro з жіночого футболу за участю представників асоціацій футболістів-професіоналів-членів FIFPro та професіональних футболісток.

докладніше
Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів вітає Тараса Степаненка із Днем народження!

2017-08-08

Члену Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

Т.М. Степаненку

Шановний Тарасе Миколайовичу!

Вітаємо Вас із Днем народження! У цей особливий для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, здійснення всіх мрій та сподівань.

докладніше
Футболісти ФК «Олімпік» Донецьк та ФК «Оболонь-Бровар» Київ прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-03

Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів відвідали футбольні клуби «Олімпік» Донецьк та «Оболонь-Бровар» Київ з метою проведення опитування серед футболістів з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017.

докладніше
Олександр Бандурко: «Робоча група розробляє перші кроки реформування професіонального футболу України»

2017-08-02

Перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, який опікується питаннями реорганізації професіонального футболу України, розповів про найближчі плани федерації на цьому напрямку.

докладніше
Футболісти футбольних клубів «Маріуполь», «Арсенал» Київ та «Арсенал-Київщина» Біла Церква прийняли участь в опитуванні з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-02

Представники Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів відвідали футбольні клуби «Маріуполь», «Арсенал» Київ та «Арсенал-Київщина» Біла Церква з метою проведення опитування серед футболістів з обрання символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017.

докладніше
В Україні стартував проект з обрання професіональними футболістами символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2017

2017-08-01

Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (FIFA) спільно з Міжнародною федерацією асоціацій професіональних футболістів світу (FIFPro) в даний час здійснюються заходи щодо визначення безпосередньо самим гравцями символічної збірної світу  FIFA FIFPro World 11 2017.

докладніше
Віктор Циганков – найкращий гравець 3 туру Чемпіонату УПЛ!

2017-07-31

Таке рішення експертної ради УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до нашої експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь в іграх 3 туру Чемпіонату УПЛ.

докладніше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем