Шановні друзі!

Ми заснували Громадську організацію під назвою «Асоціація футболістів-професіоналів України».

Наша організація створена для усіх футболістів професіональних клубів України, що поділяють основні цілі та задачі діяльності Асоціації.

Головна вимога – об’єднати футболістів - професіоналів незалежно від їх національності, релігійних та політичних переконань, і на цій основі підвищити рівень солідарності між футболістами.

Ми прагнемо добитися захисту законних соціально - економічних, творчих, національно - культурних прав та свобод футболістів - професіоналів.

Бажання та прагнення футболістів відображені у Логотипі Асоціації – це єдність, солідарність та захист.

Будь-якому футболісту-професіоналу, який вирішив вступити до лав Асоціації, ми гарантуємо захист його прав та свою підтримку.

В Асоціації діє правило рівності усіх членів.

Голос нового члена Асоціації дорівнює голосу засновника і будь-якого іншого учасника організації.

Асоціація футболістів-професіоналів створена для футболістів і керують організацією самі футболісти, які своєю працею та грою завоювали повагу прихильників футболу в Україні та усьому світі.

Президент Асоціації    Ігор Гатауллін

 

Перелік послуг, 

які надає професіональним футболістам

 Асоціація футболістів-професіоналів України

  • Удосконалення соціально-економічних норм та трудових відносин у системі футболу.
  • Реагування на листи, розгляд скарг та позовів футболістів-професіоналів для захисту їх трудових прав та інтересів, соціальних та економічних прав.
  • Збір фактів,  доказів та документів для забезпечення юридичного захисту Футболістів професіоналів.
  • Підготовка судових позовів, заперечень, висновків та інших процесуальних документів щодо дій професійних футбольних клубів для захисту прав та інтересів футболістів-професіоналів у арбітражних органах та судах.
  • Представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів футболістів-професіоналів під час вирішення їх трудових спорів та протиріч з роботодавцями (професійними футбольними клубами) у футбольних арбітражних органах та судах.
  • Організація медичної допомоги та реабілітації внаслідок спортивних травм футболістів-професіоналів (у випадку відмови клубу виконувати дане зобов’язання чи в разі, якщо у футболіста закінчився строк дії контракту).